Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About wiki
Terms and conditions of use
wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
GC Twitter Community
(view source)
Revision as of 10:36, 21 January 2020
27 bytes added
,
10:36, 21 January 2020
m
→National Capital Region (NCR) Ottawa/Gatineau
Line 496:
Line 496:
|Jérôme Foldes-Busque
|Jérôme Foldes-Busque
|@jeromefb
|@jeromefb
+
|-
+
|Joy Moskovic
+
|@joymosk
|-
|-
|Jake Topic
|Jake Topic
Joy.moskovic
Administrators
720
edits