Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About wiki
Terms and conditions of use
wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
Mentorship Resources/Le mentorat éclair
(view source)
Revision as of 15:33, 5 February 2021
26 bytes removed
,
15:33, 5 February 2021
no edit summary
Line 30:
Line 30:
|Arun Thangaraj
|Arun Thangaraj
|Carol Najm
|Carol Najm
+
|-
|Isabelle Daoust
|Isabelle Daoust
|Tom Roberts
|Tom Roberts
Line 35:
Line 36:
|Andrew Goldstein
|Andrew Goldstein
|Fiona Crowley
|Fiona Crowley
−
|-
|Sylvain Souligny
|Sylvain Souligny
|Jacqueline Gonçalves
|Jacqueline Gonçalves
Line 41:
Line 41:
|Helen Kerr
|Helen Kerr
|Stephanie Drouin
|Stephanie Drouin
+
|-
|Douglas Nevison
|Douglas Nevison
|John Marquis
|John Marquis
Line 62:
Line 63:
|Philip Quinlan
|Philip Quinlan
|Pierre Bilodeau
|Pierre Bilodeau
+
|-
|Patrick Boucher
|Patrick Boucher
|Yazmine Laroche
|Yazmine Laroche
|Caroline Leclerc
|Caroline Leclerc
|Daniel Quan-Watson
|Daniel Quan-Watson
−
|-
|Mathew Myre
|Mathew Myre
|Jacques Fauteux
|Jacques Fauteux
|Julie Bastarache
|Julie Bastarache
|Alec Nicholls
|Alec Nicholls
+
|-
|Sara Wilshaw
|Sara Wilshaw
|Patrick Forest
|Patrick Forest
Line 90:
Line 92:
|Daniel Haché
|Daniel Haché
|Rachel Messier
|Rachel Messier
+
|-
|Marie-Noëlle Desrochers
|Marie-Noëlle Desrochers
|Marie-Josée Dorion
|Marie-Josée Dorion
Line 112:
Line 115:
|Alison O'Leary
|Alison O'Leary
|Sylvain Beauchamp
|Sylvain Beauchamp
+
|-
|Gorazd Ruseski
|Gorazd Ruseski
|Hilary Geller
|Hilary Geller
Line 118:
Line 122:
|Taki Sarantakis
|Taki Sarantakis
|Julie Bastarache
|Julie Bastarache
−
|-
|Roxane Lee
|Roxane Lee
|Douglas Nevison
|Douglas Nevison
Line 124:
Line 127:
|Grace Kim
|Grace Kim
|Simon Kennedy
|Simon Kennedy
+
|-
|Nicole Giles
|Nicole Giles
|Tammy Branch
|Tammy Branch
Line 135:
Line 139:
|Kelly Gillis
|Kelly Gillis
|Sarah Allin
|Sarah Allin
−
|
|}
|}
Line 150:
Line 153:
|Sylvie Bérubé
|Sylvie Bérubé
|Ken Canam
|Ken Canam
+
|-
|Alexandra MaxLean
|Alexandra MaxLean
|Johanne Charest
|Johanne Charest
Line 904:
Line 908:
Web: canada.ca/school-ecole
Web: canada.ca/school-ecole
−
|-
−
|'''<big>Gillian Wan</big>'''
−
|
−
|
−
|
|-
|-
|'''<big>Avril Martin</big>'''[[File:Avril M..jpg|left|207x207px]]
|'''<big>Avril Martin</big>'''[[File:Avril M..jpg|left|207x207px]]
Christina.bondi
1,897
edits